^ВГОРУ

  • Лаборант хімічного аналізу
    Лаборант хімічного аналізу
    Детальніше...
  • Муляр, Електрозварник ручного зварювання
    Муляр, Електрозварник ручного зварювання
    Детальніше...
  • Кухар
  • Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування
    Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування
    Детальніше...
  • Електрослюсар з ремонту і обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій
    Електрослюсар з ремонту і обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій
    Детальніше...
  • Слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів, Електрозварник ручного зварювання
    Слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів, Електрозварник ручного зварювання
    Детальніше...


Головна сторінка
ЕЛЕКТРОННА ЗАЯВА ДО ВСТУПУ
ЗУ "Про освіту" ст.30
РОЗКЛАД УРОКІВ
КАРАТНИН 2021
Проведення навчальних занять на період карантину
Спеціальності
слюсар, електрозварник
муляр, електрозварник
кухар
лаборант хімічного аналізу
електромонтер
електрослюсар
Абітурієнту
Правила прийому
ОГОЛОШЕННЯ 2021
Дні відкритих дверей
Освітній процес
Методична робота ліцею
Олімпіади
ЗНО 2021
Графік проведення ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЗНО - 2021
Інформація учаснику ЗНО 2021
Контакти ХРЦОЯО
Перелік ВУЗів Харкова
Пробне ЗНО-2021
РЕЄСТРАЦІЯ на ПРОБНЕ ЗНО
Про нас
Бібліотека
Наша бібліотека
В світі моїх захоплень
НОВИНИ З БІБЛІОТЕКИ
Підручники онлайн
Про запобігання корупції
Звіт директора
2019/2020 н.р.
Виховна робота
Самоврядування
Національно-патріотичне виховання
Освітній проект «Виховний простір Харківщини»
ГУРТКИ
Державні закупівлі
Державні закупівлі 2020
Державні закупівлі 2021
Батькам
Поради психолога
#СтопБулінг
Дуальна освіта
ОХОРОНА ПРАЦІ
Нормативна база з охорони праці
Навчання працівників
Учням про охорону праці
Конкурс "Охорона праці очима дітей"
COVID-19: ЯК УБЕРЕГТИСЯ?
Абетка для директора
НАШІ КОНТАКТИ
тел(05747)5–31–44
факс (05747)5–31–69
E-MAIL:
 pr.zmiivenerg@ptukh.org.ua
НАША АДРЕСА :
індекс 63460
Харківська область
Зміївський район
смт. Слобожанське
вул. Спортивна 15-Б
Здесь можно купить рыболовные катушки

 

 

Погоджено

Профспілковий комітет__________ Наталія БИКОВА

Затверджую

 Директор  ліцею __________ Ольга ЄЛЬЦОВА

Дні

 тижня

У

Р

О

К

У

Час

проведення

С – 10,   І курс

7233 Слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів;

 

7212 Електрозварник ручного зварювання

 

 

 

Назва предмету

ПІБ викладача

 кабінету

П

О

Н

Е

Д

І

Л

О

К

1

800 - 845

Громадянська освіта 

Нікуліна І.П

48

2

855 - 940

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

3

955 - 1040

Хімія  

Бурикіна А.В.

48

4

1105 - 1150

Спецтехнологія  слюсарів

Старусьова М.О.

48

5

1200 - 1245

Спецтехнологія  слюсарів

Старусьова М.О.

48

6

1255 - 1340

Технічне креслення

Ворона А.А.

48

7

1350 - 1435

Захист України

Шипілов М.С.

48

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В

І

В

Т

О

Р

О

К

1

800 - 845

Інформатика   

Шаповалова А.М.

48

2

855 - 940

Електротехніка

Перова Т.В.

48

3

955 - 1040

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

4

1105 - 1150

Захист України

Шипілов М.С.

48

5

1200 - 1245

Технічне креслення

Ворона А.А.

48

6

1255 - 1340

Технології 

Озерова І.О.

48

7

1350 - 1435

 

 

 

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

Е

Д

А

1

800 - 845

Математика

Сологуб О.Ю.

48

2

855 - 940

Охорона праці 

Старусьова М.О.

48

3

955 - 1040

Технічне креслення

Ворона А.А.

48

4

1105 - 1150

Географія  

Бурикіна А.В.

48

5

1200 - 1245

Біологія і екологія 

Озерова І.О.

48

6

1255 - 1340

Хімія  

Бурикіна А.В.

48

7

1350 - 1435

Всесвітня історія

Нікуліна І.П.

48

8

1445 - 1530

Іноземна мова

Шишкова І.І.

48

 

 

 

 

 

 

Ч

Е

Т

В

Е

Р

1

800 - 845

Виховна година

Єльцова О.О.

48

2

855 - 940

Іноземна мова

Шишкова І.І.

48

3

955 - 1040

Електротехніка

Перова Т.В.

48

4

1105 - 1150

Українська література 

Єльцова О.О.

48

5

1200 - 1245

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

6

1255 - 1340

Матеріалознавство слюсарів

Ворона А.А.

48

7

1350 - 1435

Спецтехнологія  слюсарів

Старусьова М.О.

48

8

1445 - 1530

Інформаційні технології

Старусьова М.О.

48

 

 

 

 

 

 

П'

Я

Т

Н

И

Ц

Я

1

800 - 845

Фізика і астрономія

Криштопа Р.В.

48

2

855 - 940

Українська мова 

Єльцова О.О.

48

3

955 - 1040

Математика 

Сологуб О.Ю.

48

4

1105 - 1150

Зарубіжна література 

Єльцова О.О.

48

5

1200 - 1245

Історія України

Нікуліна І.П.

48

6

1255 - 1340

Інформатика   

Шаповалова А.М.

48

7

1350 - 1435

Українська література 

Єльцова О.О.

48

8

1445 - 1530

Технології 

Озерова І.О.

48

             

  

Погоджено

Профспілковий комітет___________ Наталія БИКОВА

Затверджую

 Директор  ліцею __________ Ольга ЄЛЬЦОВА

Дні

 тижня

У

Р

О

К

У

Час

проведення

С – 90,  І курс

 

5122 Кухар

 

 

 

Назва предмету

ПІБ викладача

 кабінету

П

О

Н

Е

Д

І

Л

О

К

1

800 - 845

Устаткування підприємств

Перова Т.В.

46

2

855 - 940

Технологія приготування їжі

Лаврик Д.О.

46

3

955 - 1040

Історія України

Нікуліна І.П.

46

4

1105 - 1150

Технологія приготування їжі

Лаврик Д.О.

46

5

1200 - 1245

Іноземна мова

Шишкова І.І.

46

6

1255 - 1340

Облік, калькуляція і звітність

Щербак Ю.Ю.

46

7

1350 - 1435

Гігієна та санітарія виробництва

Щербак Ю.Ю.

46

8

1445 - 1530

 

 

46

 

 

 

 

 

 

В

І

В

Т

О

Р

О

К

1

800 - 845

Фізика і астрономія

Криштопа Р.В.

46

2

855 - 940

Математика

Сологуб О.Ю.

46

3

955 - 1040

Технологія приготування їжі

Лаврик Д.О.

46

4

1105 - 1150

Українська мова

Риженко В.С.

46

5

1200 - 1245

Зарубіжна література

Єльцова О.О.

46

6

1255 - 1340

Громадянська освіта

Нікуліна І.П.

46

7

1350 - 1435

Організація виробництва та обслуговування

Щербак Ю.Ю.

46

8

1445 - 1530

Біологія і екологія

Озерова І.О.

46

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

Е

Д

А

1

800 - 845

Устаткування підприємств

Перова Т.В.

46

2

855 - 940

Технології

Озерова І.О.

46

3

955 - 1040

Фізична культура

Бондаренко В.А.

 

4

1105 - 1150

Іноземна мова

Шишкова І.І.

46

5

1200 - 1245

Інформатика

Шаповалова А.М.

46

6

1255 - 1340

Основи галузевої економіки

Єльцова О.М.

46

7

1350 - 1435

 

 

 

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ч

Е

Т

В

Е

Р

1

800 - 845

Виховна година 

Нікуліна І.П.

46

2

855 - 940

Географія

Бурикіна А.В.

46

3

955 - 1040

Українська мова

Риженко В.С.

46

4

1105 - 1150

Хімія

Бурикіна А.В.

46

5

1200 - 1245

Фізика і астрономія

Криштопа Р.В.

46

6

1255 - 1340

Охорона праці

Старусьова М.О.

46

7

1350 - 1435

Фізична культура

Бондаренко В.А.

 

8

1445 - 1530

Технології

Озерова І.О.

46

 

 

 

 

 

 

П'

Я

Т

Н

И

Ц

Я

1

800 - 845

Українська література

Риженко В.С.

46

2

855 - 940

Громадянська освіта

Нікуліна І.П.

46

3

955 - 1040

Всесвітня історія

Нікуліна І.П.

46

4

1105 - 1150

Фізична культура

Бондаренко В.А.

 

5

1200 - 1245

Інформатика

Шаповалова А.М.

46

6

1255 - 1340

Математика

Сологуб О.Ю.

46

7

1350 - 1435

Основи галузевої економіки

Єльцова О.М.

46

8

1445 - 1530

Захист України

Тіщенко Ю.В.

46

             

 

Погоджено

Профспілковий комітет___________ Наталія БИКОВА

Затверджую

 Директор  ліцею __________ Ольга ЄЛЬЦОВА

Дні

 тижня

У

Р

О

К

У

Час

проведення

Т – 160,  І курс

 

8159 Лаборант хімічного аналізу

 

 

 

Назва предмету

ПІБ викладача

 кабінету

П

О

Н

Е

Д

І

Л

О

К

1

800 - 845

Хімічний аналіз

Бурикіна А.В.

42

2

855 - 940

Хімічний аналіз

Бурикіна А.В.

42

3

955 - 1040

Фізична культура

Бондаренко В.А.

 

4

1105 - 1150

Техніка пошуку роботи

Перова Т.В.

42

5

1200 - 1245

Техніка пошуку роботи

Перова Т.В.

42

6

1255 - 1340

Обладнання хімічної лабораторії

Бурикіна А.В.

42

7

1350 - 1435

Електротехніка

Перова Т.В.

42

8

1445 - 1530

Основи галузевої економіки іпідприємництва

Єльцова О.М.

42

 

 

 

 

 

 

В

І

В

Т

О

Р

О

К

1

800 - 845

Загальна хімічна технологія

Бурикіна  А.В.

42

2

855 - 940

Хімічний аналіз

Бурикіна А.В.

42

3

955 - 1040

Хімічний аналіз

Бурикіна  А.В.

42

4

1105 - 1150

Матеріалознавство

Ворона А.А.

42

5

1200 - 1245

Фізична культура

Бондаренко В.А.

 

6

1255 - 1340

Основи галузевої економіки іпідприємництва

Єльцова О.М.

42

7

1350 - 1435

Хімічний аналіз

Бурикіна  А.В.

42

8

1445 - 1530

Фізична культура

Бондаренко В.А.

 

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

Е

Д

А

1

800 - 845

Хімічний аналіз

Бурикіна А.В.

42

2

855 - 940

Хімічний аналіз

Бурикіна А.В.

42

3

955 - 1040

Хімічний аналіз

Бурикіна А.В.

42

4

1105 - 1150

Читання креслень

Ворона А.А.

42

5

1200 - 1245

Основи правових знань

Старусьова М.О.

42

6

1255 - 1340

Фізична культура

Бондаренко В.А.

 

7

1350 - 1435

Техніка пошуку роботи

Перова Т.В.

42

8

1445 - 1530

Інформаційні технології

Старусьова М.О.

42

 

 

 

 

 

 

Ч

Е

Т

В

Е

Р

1

800 - 845

Хімічний аналіз

Бурикіна А.В.

42

2

855 - 940

Основи галузевої економіки іпідприємництва

Єльцова О.М.

42

3

955 - 1040

Інформаційні технології

Старусьова М.О.

42

4

1105 - 1150

Читання креслень

Ворона А.А.

42

5

1200 - 1245

Інформаційні технології

Старусьова М.О.

42

6

1255 - 1340

Загальна хімічна технологія

Бурикіна  А.В.

42

7

1350 - 1435

 

 

 

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П'

Я

Т

Н

И

Ц

Я

1

800 - 845

Електротехніка

Перова Т.В.

42

2

855 - 940

Матеріалознавство

Ворона А.А.

42

3

955 - 1040

Фізична культура

Бондаренко В.А.

 

4

1105 - 1150

Загальна хімічна технологія

Бурикіна А.В.

42

5

1200 - 1245

Техніка пошуку роботи

Перова Т.В.

42

6

1255 - 1340

Хімічний аналіз

Бурикіна А.В.

42

7

1350 - 1435

 

 

 

8

1445 - 1530

 

 

 

             

 

Погоджено

Профспілковий комітет___________ Наталія БИКОВА

Затверджую

 Директор  ліцею __________ Ольга ЄЛЬЦОВА

Дні

 тижня

У

Р

О

К

У

Час

проведення

Т – 170,    І курс

 

7122 Муляр

7212 Електрозварник ручного зварювання

 

 

Назва предмету

ПІБ викладача

 кабінету

П

О

Н

Е

Д

І

Л

О

К

1

800 - 845

 

 

 

2

855 - 940

 

 

 

3

955 - 1040

 

 

 

4

1105 - 1150

Виробниче навчання

Єльцов М.Г. 

 

5

1200 - 1245

 

 

 

6

1255 - 1340

 

 

 

7

1350 - 1435

 

 

 

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В

І

В

Т

О

Р

О

К

1

800 - 845

 

 

 

2

855 - 940

 

 

 

3

955 - 1040

 

 

 

4

1105 - 1150

Виробниче навчання

 Єльцов М.Г.

 

5

1200 - 1245

 

 

 

6

1255 - 1340

 

 

 

7

1350 - 1435

 

 

 

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

Е

Д

А

1

800 - 845

 

 

 

2

855 - 940

 

 

 

3

955 - 1040

 

 

 

4

1105 - 1150

Виробниче навчання

 Єльцов М.Г.

 

5

1200 - 1245

 

 

 

6

1255 - 1340

 

 

 

7

1350 - 1435

 

 

 

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ч

Е

Т

В

Е

Р

1

800 - 845

 

 

 

2

855 - 940

 

 

 

3

955 - 1040

 

 

 

4

1105 - 1150

Виробниче навчання

 Єльцов М.Г.

 

5

1200 - 1245

 

 

 

6

1255 - 1340

 

 

 

7

1350 - 1435

 

 

 

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П'

Я

Т

Н

И

Ц

Я

1

800 - 845

 

 

 

2

855 - 940

 

 

 

3

955 - 1040

 

 

 

4

1105 - 1150

Виробниче навчання

 Єльцов М.Г.

 

5

1200 - 1245

 

 

 

6

1255 - 1340

 

 

 

7

1350 - 1435

 

 

 

8

1445 - 1530

 

 

 

             

 

 

 

Погоджено

Профспілковий комітет___________ Наталія БИКОВА

Затверджую

Директор  ліцею __________ Ольга ЄЛЬЦОВА

Дні

 тижня

У

Р

О

К

У

Час

проведення

С – 19,   ІІ курс

7233 Слюсар з ремонту устаткування котельних та пило підготовчих цехів;

7212 Електрозварник ручного зварювання

 

 

 

Назва предмету

ПІБ викладача

 кабінету

П

О

Н

Е

Д

І

Л

О

К

1

800 - 845

Математика 

Сологуб О.Ю.

26

2

855 - 940

Електротехніка

Перова Т.В.

26

3

955 - 1040

Спецтехнологія  слюсарів

Старусьова М.О.

26

4

1105 - 1150

Фізика і астрономія

Криштопа Р.В.

26

5

1200 - 1245

Хімія

Бурикіна  А.В.

26

6

1255 - 1340

Іноземна мова

Шишкова І.І.

26

7

1350 - 1435

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

8

1445 - 1530

Захист України

Шипілом М.С.

26

 

 

 

 

 

 

В

І

В

Т

О

Р

О

К

1

800 - 845

Зарубіжна література

Єльцова О.О.

26

2

855 - 940

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

26

3

955 - 1040

Фізика і астрономія

Криштопа Р.В.

26

4

1105 - 1150

Українська література

Єльцова О.О.

26

5

1200 - 1245

Географія  

Бурикіна  А.В.

26

6

1255 - 1340

Українська мова

Єльцова О.О.

26

7

1350 - 1435

Інформатика 

Шаповалова А.М.

26

8

1445 - 1530

Захист України

Шипілом М.С.

26

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

Е

Д

А

1

800 - 845

Спецтехнологія  слюсарів

Старусьова М.О.

26

2

855 - 940

Всесвітня історія

Нікуліна І.П.

26

3

955 - 1040

Математика

Сологуб О.Ю.

26

4

1105 - 1150

Біологія і екологія

Озерова І.О.

26

5

1200 - 1245

Громадянська освіта

Нікуліна І.П.

26

6

1255 - 1340

Історія України 

Нікуліна І.П.

26

7

1350 - 1435

Технології 

Єльцова О.М.

26

8

1445 - 1530

Географія  

Бурикіна  А.В.

26

 

 

 

 

 

 

Ч

Е

Т

В

Е

Р

1

800 - 845

Технології 

Єльцова О.М.

26

2

855 - 940

Інформатика 

Шаповалова А.М.

26

3

955 - 1040

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

4

1105 - 1150

Іноземна мова

Шишкова І.І.

26

5

1200 - 1245

Електротехніка 

Перова Т.В.

26

6

1255 - 1340

Біологія і екологія

Озерова І.О.

26

7

1350 - 1435

Виховна година 

Міндарь Н.В.

26

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П'

Я

Т

Н

И

Ц

Я

1

800 - 845

Захист України

Шипілом М.С.

26

2

855 - 940

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

3

955 - 1040

Технології 

Єльцова О.М.

26

4

1105 - 1150

Інформатика 

Шаповалова А.М.

26

5

1200 - 1245

Географія  

Бурикіна  А.В.

26

6

1255 - 1340

Громадянська освіта

Нікуліна І.П.

26

7

1350 - 1435

 

 

 

8

1445 - 1530

 

 

 

             

 

Погоджено

Профспілковий комітет__________ Наталія БИКОВА

Затверджую

 Директор  ліцею __________ Ольга ЄЛЬЦОВА

Дні

 тижня

У

Р

О

К

У

Час

проведення

С – 59,    ІІ курс

7241 Електрослюсар з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій

 

 

 

Назва предмету

ПІБ викладача

 кабінету

П

О

Н

Е

Д

І

Л

О

К

1

800 - 845

Фізика і астрономія

Криштопа Р.В.

44

2

855 - 940

Спецтехнологія

Павлюк Л.Л.

44

3

955 - 1040

Спецтехнологія

Павлюк Л.Л.

44

4

1105 - 1150

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

5

1200 - 1245

Історія України

Нікуліна І.П.

44

6

1255 - 1340

Математика 

Сологуб О.Ю.

44

7

1350 - 1435

Хімія  

Бурикіна  А.В.

44

8

1445 - 1530

Біологія і екологія 

Озерова І.О.

44

 

 

 

 

 

 

В

І

В

Т

О

Р

О

К

1

800 - 845

Математика 

Сологуб О.Ю.

44

2

855 - 940

Українська література

Риженко В.С.

44

3

955 - 1040

Сучасні технології в енергетиці

Перова Т.В.

44

4

1105 - 1150

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

5

1200 - 1245

Громадянська освіта

Нікуліна І.П.

44

6

1255 - 1340

Географія  

Бурикіна  А.В.

44

7

1350 - 1435

Іноземна мова

Шишкова І.І.

44

8

1445 - 1530

Інформатика

Шаповалова А.М.

44

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

Е

Д

А

1

800 - 845

Технології

Єльцова О.М.

44

2

855 - 940

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

3

955 - 1040

Захист України

Тіщенко Ю.В.

44

4

1105 - 1150

Інформатика

Шаповалова А.М.

44

5

1200 - 1245

Іноземна мова

Шишкова І.І.

44

6

1255 - 1340

Біологія і екологія 

Озерова І.О.

44

7

1350 - 1435

 

 

 

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ч

Е

Т

В

Е

Р

1

800 - 845

Захист України

Тіщенко Ю.В.

44

2

855 - 940

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

3

955 - 1040

Технології

Єльцова О.М.

44

4

1105 - 1150

Інформатика

Шаповалова А.М.

44

5

1200 - 1245

Біологія і екологія 

Озерова І.О.

44

6

1255 - 1340

Сучасні технології в енергетиці

Перова Т.В.

44

7

1350 - 1435

Виховна година

Риженко В.С.

44

8

1445 - 1530

 

 

44

 

 

 

 

 

 

П'

Я

Т

Н

И

Ц

Я

1

800 - 845

Всесвітня історія

Нікуліна І.П.

44

2

855 - 940

Хімія  

Бурикіна  А.В.

44

3

955 - 1040

Зарубіжна література

Єльцова О.О.

44

4

1105 - 1150

Фізика і астрономія

Криштопа Р.В.

44

5

1200 - 1245

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

6

1255 - 1340

Українська мова

Риженко В.С.

44

7

1350 - 1435

Захист України

Тіщенко Ю.В.

44

8

1445 - 1530

Технології

Єльцова О.М.

44

             

 

Погоджено

Профспілковий комітет___________ Наталія БИКОВА

Затверджую

 Директор  ліцею __________ Ольга ЄЛЬЦОВА

Дні

 тижня

У

Р

О

К

У

Час

проведення

С – 99,    ІІ курс

5122 Кухар

 

 

 

Назва предмету

ПІБ викладача

 кабінету

П

О

Н

Е

Д

І

Л

О

К

1

800 - 845

Технологія приготування їжі

Лаврик Д.О.

33

2

855 - 940

Історія України

Нікуліна І.П.

33

3

955 - 1040

Технологія приготування їжі

Лаврик Д.О.

33

4

1105 - 1150

Хімія  

Бурикіна А.В.

33

5

1200 - 1245

Фізіологія харчування

Щербак Ю.Ю.

33

6

1255 - 1340

Захист України

Тіщенко Ю.В.

33

7

1350 - 1435

Захист України

Тіщенко Ю.В.

33

8

1445 - 1530

Географія  

Бурикіна  А.В.

33

 

 

 

 

 

 

В

І

В

Т

О

Р

О

К

1

800 - 845

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

33

2

855 - 940

Технологія приготування їжі

Лаврик Д.О.

33

3

955 - 1040

Зарубіжна література

Єльцова О.О.

33

4

1105 - 1150

Фізика і астрономія

Криштопа Р.В.

33

5

1200 - 1245

Організація виробництва та обслуговування

Щербак Ю.Ю.

33

6

1255 - 1340

Інформатика 

Шаповалова А.М.

33

7

1350 - 1435

Технології

Єльцова О.М.

33

8

1445 - 1530

Іноземна мова 

Шишкова І.І.

33

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

Е

Д

А

1

800 - 845

Технологія приготування їжі

Лаврик Д.О.

33

2

855 - 940

Математика 

Сологуб О.Ю.

33

3

955 - 1040

Технологія приготування їжі

Лаврик Д.О.

33

4

1105 - 1150

Всесвітня історія

Нікуліна І.П.

33

5

1200 - 1245

Математика 

Сологуб О.Ю.

33

6

1255 - 1340

Організація виробництва 

Щербак Ю.Ю.

33

7

1350 - 1435

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

33

8

1445 - 1530

Гігієна та санітарія виробництва

Щербак Ю.Ю.

 

 

 

 

 

 

 

Ч

Е

Т

В

Е

Р

1

800 - 845

Виховна година

Шишкова І.І.

33

2

855 - 940

Устаткування підприємств

Перова Т.В.

33

3

955 - 1040

Географія  

Бурикіна  А.В.

33

4

1105 - 1150

Українська мова

Риженко В.С.

33

5

1200 - 1245

Українська література

Риженко В.С.

33

6

1255 - 1340

Фізика і астрономія 

Криштопа Р.В.

33

7

1350 - 1435

Біологія і екологія 

Озерова І.О.

33

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П'

Я

Т

Н

И

Ц

Я

1

800 - 845

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

2

855 - 940

Біологія і екологія 

Озерова І.О.

33

3

955 - 1040

Інформатика 

Шаповалова А.М.

33

4

1105 - 1150

Технології

Єльцова О.М.

33

5

1200 - 1245

Технології

Єльцова О.М.

33

6

1255 - 1340

Захист України

Тіщенко Ю.В.

33

7

1350 - 1435

 

 

 

8

1445 - 1530

 

 

 

             

 

Погоджено

Профспілковий комітет___________ Наталія БИКОВА

Затверджую

Директор  ліцею __________ Ольга ЄЛЬЦОВА

Дні

 тижня

У

Р

О

К

У

Час

проведення

С – 18,   ІІІ курс

7233 Слюсар з ремонту устаткування котельних та пило підготовчих цехів;

7212 Електрозварник ручного зварювання

 

 

 

Назва предмету

ПІБ викладача

 кабінету

П

О

Н

Е

Д

І

Л

О

К

1

800 - 845

Біологія і екологія 

Щербакова В.В.

37

2

855 - 940

Технології 

Сологуб О.Ю.

37

3

955 - 1040

Біологія і екологія 

Щербакова В.В.

37

4

1105 - 1150

Математика 

Сологуб О.Ю.

37

5

1200 - 1245

Фізика і астрономія

Криштопа Р.В.

37

6

1255 - 1340

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

7

1350 - 1435

Технологія зварювальних робіт

Врона А.А.

37

8

1445 - 1530

Технологія зварювальних робіт

Ворона А.А.

37

 

 

 

 

 

 

В

І

В

Т

О

Р

О

К

1

800 - 845

Технологія зварювальних робіт

Ворона А.А.

37

2

855 - 940

Технологія зварювальних робіт

Ворона А.А.

37

3

955 - 1040

Читання креслень

Ворона А.А.

37

4

1105 - 1150

Техніка пошуку роботи

Перова Т.В.

37

5

1200 - 1245

Фізика і астрономія

Криштопа Р.В.

37

6

1255 - 1340

Іноземна мова 

Шишкова І.І.

37

7

1350 - 1435

Українська література

Риженко В.С.

37

8

1445 - 1530

Хімія  

Бурикіна  А.В.

37

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

Е

Д

А

1

800 - 845

Основи критичного мислення

Нестеренко А.А.

37

2

855 - 940

Техніка пошуку роботи

Перова Т.В.

37

3

955 - 1040

Техніка пошуку роботи

Перова Т.В.

37

4

1105 - 1150

Технології 

Сологуб О.Ю.

37

5

1200 - 1245

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

37

6

1255 - 1340

Інформатика

Шаповалова А.М.

37

7

1350 - 1435

Виховна година

Старусьова М.О.

37

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ч

Е

Т

В

Е

Р

1

800 - 845

Інформатика

Шаповалова А.М.

37

2

855 - 940

Основи критичного мислення

Нестеренко А.А.

37

3

955 - 1040

Іноземна мова 

Шишкова І.І.

37

4

1105 - 1150

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

5

1200 - 1245

Технології 

Сологуб О.Ю.

37

6

1255 - 1340

Іноземна мова 

Шишкова І.І.

37

7

1350 - 1435

 

 

 

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П'

Я

Т

Н

И

Ц

Я

1

800 - 845

Математика 

Сологуб О.Ю.

37

2

855 - 940

Українська мова

Риженко В.С.

37

3

955 - 1040

Основи енергоефективності

Перова Т.В.

37

4

1105 - 1150

Історія України

Нікуліна І.П.

37

5

1200 - 1245

Технологія зварювальних робіт

Ворона А.А.

37

6

1255 - 1340

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

7

1350 - 1435

Основи критичного мислення

Нестеренко А.А.

37

8

1445 - 1530

Інформатика

Шаповалова А.М.

37

             

 

Погоджено

Профспілковий комітет___________ Наталія БИКОВА

Затверджую

Директор  ліцею __________ Ольга ЄЛЬЦОВА

Дні

 тижня

У

Р

О

К

У

Час

проведення

С – 28,  ІІІ курс

7241 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

 

 

Назва предмету

ПІБ викладача

 кабінету

П

О

Н

Е

Д

І

Л

О

К

1

800 - 845

Спеціальна  технологія

Павлюк Л.Л.

35

2

855 - 940

Біологія і екологія 

Щербакова В.В.

35

3

955 - 1040

Сучасні технології в енергетиці

Перова Т.В.

35

4

1105 - 1150

Історія України 

Нікуліна І.П.

35

5

1200 - 1245

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

6

1255 - 1340

Інформатика 

Шаповалова А.М.

35

7

1350 - 1435

Іноземна мова 

Шишкова І.І.

35

8

1445 - 1530

Іноземна мова 

Шишкова І.І.

35

 

 

 

 

 

 

В

І

В

Т

О

Р

О

К

1

800 - 845

Біологія і екологія 

Щербакова В.В.

35

2

855 - 940

Інформатика 

Шаповалова А.М.

35

3

955 - 1040

Технології 

Сологуб О.Ю.

35

4

1105 - 1150

Технології 

Сологуб О.Ю.

35

5

1200 - 1245

Сучасні технології в енергетиці

Перова Т.В.

35

6

1255 - 1340

Сучасні технології в енергетиці

Перова Т.В.

35

7

1350 - 1435

Виховна година

Перова Т.В.

35

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

Е

Д

А

1

800 - 845

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

35

2

855 - 940

Інформатика 

Шаповалова А.М.

35

3

955 - 1040

Іноземна мова 

Шишкова І.І.

35

4

1105 - 1150

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

35

5

1200 - 1245

Електротехніка

Перова Т.В.

35

6

1255 - 1340

Електротехніка

Перова Т.В.

35

7

1350 - 1435

 

 

 

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ч

Е

Т

В

Е

Р

1

800 - 845

Технології 

Сологуб О.Ю.

35

2

855 - 940

Українська література

Єльцова О.О.

35

3

955 - 1040

Математика 

Сологуб О.Ю.

35

4

1105 - 1150

Електротехніка

Перова Т.В.

35

5

1200 - 1245

Хімія 

Бурикіна  А.В.

35

6

1255 - 1340

Українська мова 

Єльцова О.О.

35

7

1350 - 1435

Фізика і астрономія

Криштопа Р.В.

35

8

1445 - 1530

Фізична культура

Бондаренко В.А.

35

 

 

 

 

 

 

П'

Я

Т

Н

И

Ц

Я

1

800 - 845

Українська мова 

Єльцова О.О.

35

2

855 - 940

Сучасні технології в енергетиці

Перова Т.В.

35

3

955 - 1040

Хімія 

Бурикіна  А.В.

35

4

1105 - 1150

Математика 

Сологуб О.Ю.

35

5

1200 - 1245

Фізика і астрономія

Криштопа Р.В.

35

6

1255 - 1340

Українська література

Єльцова О.О.

35

7

1350 - 1435

Інформатика 

Шаповалова А.М.

35

8

1445 - 1530

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

             

 

Погоджено

Профспілковий комітет___________ Наталія БИКОВА

Затверджую

Директор  ліцею __________ Ольга ЄЛЬЦОВА

Дні

 тижня

У

Р

О

К

У

Час

проведення

С – 78,    ІІІ курс

7122 Муляр

 

7212 Електрозварник ручного зварювання

 

 

 

Назва предмету

ПІБ викладача

 кабінету

П

О

Н

Е

Д

І

Л

О

К

1

800 - 845

Іноземна мова 

Шишкова І.І.

43

2

855 - 940

Основи критичного мислення

Нестеренко А.А.

43

3

955 - 1040

Основи критичного мислення

Нестеренко А.А.

43

4

1105 - 1150

Біологія і екологія 

Щербакова В.В.

43

5

1200 - 1245

Читання креслень

Ворона А.А.

43

6

1255 - 1340

Техніка пошуку роботи

Перова Т.В.

43

7

1350 - 1435

Виховна година

Сологуб О.Ю.

43

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В

І

В

Т

О

Р

О

К

1

800 - 845

Охорона праці

Старусьова М.О.

43

2

855 - 940

Українська мова

Єльцова О.О.

43

3

955 - 1040

Біологія і екологія 

Щербакова В.В.

43

4

1105 - 1150

Історія України 

Нікуліна І.П.

43

5

1200 - 1245

Фізика і астрономія

Єльцова О.М.

43

6

1255 - 1340

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

7

1350 - 1435

 

 

 

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

Е

Д

А

1

800 - 845

Технологія зварювальних робіт

Ворона А.А.

43

2

855 - 940

Технологія зварювальних робіт

Ворона А.А.

43

3

955 - 1040

Фізика і астрономія

Єльцова О.М.

43

4

1105 - 1150

Фізика і астрономія

Єльцова О.М.

43

5

1200 - 1245

Біологія і екологія 

Щербакова В.В.

43

6

1255 - 1340

Іноземна мова 

Шишкова І.І.

43

7

1350 - 1435

Хімія  

Бурикіна  А.В.

43

8

1445 - 1530

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

 

 

 

 

 

 

Ч

Е

Т

В

Е

Р

1

800 - 845

Техніка пошуку роботи

Перова Т.В.

43

2

855 - 940

Математика 

Сологуб О.Ю.

43

3

955 - 1040

Українська мова

Єльцова О.О.

43

4

1105 - 1150

Охорона праці

Старусьова М.О.

43

5

1200 - 1245

Українська література

Єльцова О.О.

43

6

1255 - 1340

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

7

1350 - 1435

Технологія зварювальних робіт

Ворона А.А.

43

8

1445 - 1530

Технологія зварювальних робіт

Ворона А.А.

43

 

 

 

 

 

 

П'

Я

Т

Н

И

Ц

Я

1

800 - 845

Матеріалознавство зварників

Ворона А.А.

43

2

855 - 940

Математика 

Сологуб О.Ю.

43

3

955 - 1040

Читання креслень

Ворона А.А.

43

4

1105 - 1150

Технологія зварювальних робіт

Ворона А.А.

43

5

1200 - 1245

Українська література

Єльцова О.О.

43

6

1255 - 1340

Фізика і астрономія

Єльцова О.М.

43

7

1350 - 1435

Історія України 

Нікуліна І.П.

43

8

1445 - 1530

Основи критичного мислення

Нестеренко А.А.

 

             

 

 

Погоджено

Профспілковий комітет___________ Наталія БИКОВА

Затверджую

 Директор  ліцею __________ Ольга ЄЛЬЦОВА

Дні

 тижня

У

Р

О

К

У

Час

проведення

С – 98,    ІІІ курс

5122 Кухар

 

 

 

Назва предмету

ПІБ викладача

 кабінету

П

О

Н

Е

Д

І

Л

О

К

1

800 - 845

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

2

855 - 940

Фізика і астрономія

Криштопа Р.В.

16

3

955 - 1040

Фізика і астрономія

Криштопа Р.В.

16

4

1105 - 1150

Іноземна мова 

Шишкова І.І.

16

5

1200 - 1245

Технології 

Сологуб О.Ю.

16

6

1255 - 1340

Основи критичного мислення

Нестеренко А.А.

16

7

1350 - 1435

Основи критичного мислення

Нестеренко А.А.

16

8

1445 - 1530

Інформатика

Шаповалова А.М.

16

 

 

 

 

 

 

В

І

В

Т

О

Р

О

К

1

800 - 845

Техніка пошуку роботи

Перова Т.В.

16

2

855 - 940

Фізика і астрономія

Криштопа Р.В.

16

3

955 - 1040

Українська література

Риженко В.С.

16

4

1105 - 1150

Хімія

Бурикіна А.В.

16

5

1200 - 1245

Технологія приготування їжі

Лаврик Д.О.

16

6

1255 - 1340

Українська мова

Риженко В.С.

16

7

1350 - 1435

Історія України

Нікуліна І.П.

16

8

1445 - 1530

Основи галузевої економіки

Єльцова О.М.

16

 

 

 

 

 

 

С

Е

Р

Е

Д

А

1

800 - 845

Історія України

Нікуліна І.П.

16

2

855 - 940

Технологія приготування їжі

Лаврик Д.О.

16

3

955 - 1040

Основи правових знань

Старусьова М.О.

16

4

1105 - 1150

Інформаційні технології

Старусьова М.О.

16

5

1200 - 1245

Хімія

Бурикіна А.В.

16

6

1255 - 1340

Біологія і екологія 

Щербакова В.В.

16

7

1350 - 1435

Іноземна мова 

Шишкова І.І.

16

8

1445 - 1530

Біологія і екологія

Щербакова В.В.

16

 

 

 

 

 

 

Ч

Е

Т

В

Е

Р

1

800 - 845

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

2

855 - 940

Інформаційні технології

Старусьова М.О.

16

3

955 - 1040

Основи критичного мислення

Нестеренко А.А.

16

4

1105 - 1150

Основи галузевої економіки

Єльцова О.М.

16

5

1200 - 1245

Інформатика

Шаповалова А.М.

16

6

1255 - 1340

Технології 

Сологуб О.Ю.

16

7

1350 - 1435

 

 

 

8

1445 - 1530

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П'

Я

Т

Н

И

Ц

Я

1

800 - 845

Виховна година

Бурикіна А.В.

16

2

855 - 940

Фізика і астрономія

Криштопа Р.В.

16

3

955 - 1040

Українська мова

Риженко В.С.

16

4

1105 - 1150

Українська література

Риженко В.С.

16

5

1200 - 1245

Математика 

Нестеренко А.А.

16

6

1255 - 1340

Математика 

Нестеренко А.А.

16

7

1350 - 1435

Фізична культура 

Бондаренко В.А.

 

8

1445 - 1530